Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Investiční akce - Rekonstrukce zeleně v areálu Gymnázia v Turnově

Cílem rekonstrukce  zeleně v areálu gymnázia bylo  doplnění stávajícího sortimentu rostlin o zajímavé zástupce nových druhů z různých vegetačních skupin pro obohacení školní výuky v rámci biologie a dendrologie, dále kompoziční sjednocení prostor areálu školy a zároveň  byla eliminována náročnost prací v rámci údržby zeleně.

Celkové náklady: 1 334 856, 90 Kč

Termín realizace: 30.12.2009 - 30.9.2010

Zhotovitel: DIKÉ ZAHRADY s.r.o., Příšovice 224, 463 46 Příšovice 

Vytvořeno 25.2.2013 9:39:35 | přečteno 736x | Richard Mochal
load