Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Investiční akce - Rekonstrukce zeleně v areálech ZŠ a MŠ v Turnově

Projekt řešil úpravuzeleně v pěti lokalitách  na území města. Jednalo se o čtyři mateřské školy  v (ul. Kosmonautů, ul. Jana Palacha, ul. Zborovské a v Mašově) a plochu před základní školou v Sobotecké ulici.

V rámci projektu byly odstraněny dřeviny se sníženou provozní bezpečnostní a špatným zdravotním stavem a ponechané stromy byly odborně ošetřeny. Dále byly vysazeny nové stromy a keře a založeny nové trávníky. V prostoru před základní školou v Sobotecké ulici bylo v rámci projektu vybudováno nové odpočívadlo s lavičkami.

Celkové náklady:  1 398 709,20 Kč

Termín realizace:  7.7.2011 – 30.11.2011

Zhotovitel:  PETR  VYKRUT – ZAHRADNÍ SLUŽBY, U Haldy 1616/68, 700 30 Ostrava- Hrabůvka

Vytvořeno 25.2.2013 9:51:14 | přečteno 763x | Richard Mochal
load