Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Investiční akce - Rekonstrukce zeleně na sídlištích v Turnově

Předmětem zakázky byla kompletní revitalizace ploch zeleně na sídlišti Přepeřská, Výšinka a Dělnická, která spočívala v ošetření a kácení stromů a keřů, regeneraci trávníkových ploch, výsadbě vzrostlých stromů, solitérních keřů, keřových skupin i trvalkových záhonů, doplnění mobiliáře, herních prvků a ve vybudování nových mlatových cest. 

Celkové náklady:  4 260 064,20 Kč

Termín realizace:  18.11.2011 – 30.11.2012

Zhotovitel:  PETR VYKRUT – ZAHRADNÍ SLUŽBY, U Haldy 1616/68, 700 30 Ostrava- Hrabůvka

Vytvořeno 25.2.2013 9:53:13 | přečteno 899x | Richard Mochal
load