Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Investiční akce - Projekt péče o stromy na ploše vybraných ploch v katastru města Turnov

Cílem akce bylo provést ošetření stávající vzrostlé zeleně na Mariánském hřbitově, hřbitově na Hruštici, hřbitově na Bukovině a hřbitově v Pelešanech.

Byly realizovány bezpečnostní řezy, zdravotní řezy, kácení dřevin a instalace bezpečnostních vazeb včetně revize stávajících vazeb. Dále byly ošetřeny dřeviny na vybraných plochách – v Rývových sadech, u ZŠ ve Skálově ulici, u gymnázia a památné stromy v Maškově zahradě. U těchto dřevin byl proveden zdravotní řez, bezpečnostní řez, redukce korun směrem k překážkám (např. budovám,veřejnému osvětlení), instalace bezpečnostních vazeb, úprava podjezdné a podchodné výšky a kácení neperspektivních dřevin.  

Celkové náklady: 2 580 480,00 Kč

Termín realizace:  19.11.2009 – 30.6.2010

Zhotovitel:  OKRASNÉ ZAHRADY A ARBORISTIKA, s.r.o., Žďárky 69,  549 37 Žďárky

Vytvořeno 25.2.2013 9:42:26 | přečteno 700x | Richard Mochal
load