Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotace města

Dotace z rozpočtu města jsou určeny na všestranný rozvoj území města a potřeb jeho občanů. Jejich využití je směřováno především na sociální, sportovní a kulturní oblast, volný čas dětí a mládeže, obecně prospěšnou činnost a na významné akce, které podporují propagaci města. Zároveň budou podporovány akce vedoucí ke zlepšení kvality života obyvatel města v souladu s udržitelným rozvojem. 

Dotace jsou přidělovány v souladu s Dotačním statutem, který byl schválen zastupitelstvem města dne 26.11.2015 usnesením č. 394/2015.

Aktuální informace k dotacím (pravidla a formuláře pro podávání žádostí, včetně povinných příloh jsou v sekcích pro jednotlivé oblasti podpory):

Oblast podpory příjem žádostí předpokládaná částka pro oblast
Kultura
uzavřen1 100 000 Kč
Činnost sportovních spolků uzavřen 7 750 000 Kč
Sportovní akce / aktivity
uzavřen
137 000 Kč
Sociální oblast uzavřen 2 800 000 Kč
Volný čas dětí a mládeže a mimoškolní aktivity uzavřen57 500 Kč
Obnova objektů v městské památkové zóně uzavřen 300 000 Kč
Cestovní ruch uzavřen100 000 Kč
Zahraniční spolupráce uzavřen 40 000 Kč
Obecně prospěšná činnost 
uzavřen
120 000 Kč
Činnost sborů dobrovolných hasičů uzavřen 160 000 Kč

load