Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Realizací poslední aktivity byl ukončen projekt s názvem „Zvýšení kvality řízení na MěÚ Turnov

Poslední aktivitu – zpracování „Vize a strategie úřadu" realizovala společnost PROCES - Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o.

Dodavatel spolu s členy realizačního týmu a za podpory vybraných úředníků z města vytvářel strategii a vizi úřadu, funkční strategie komunikační a finanční vč. řízení městem zřizovaných organizací. Dodavatel tvorby strategií proškolil vedoucí a vybrané úředníky včetně vedení na strategické a finanční řízení a plánování, finanční kontrole, řízení podle cílů, komunikaci apod.

Celý projekt a veškeré jeho výstupy jsou velkým přínosem pro celý úřad, jelikož se vedoucím pracovníkům dostaly do rukou sofistikované nástroje pro řízení jejich činností (SW ATTIS), byli na používání těchto nástrojů řádně proškoleni a rozšířili si svou kvalifikaci o řadu dalších metod, které mohou aplikovat do života úřadu a do své práce. Jsou to např. získaný certifikát na projektové řízení IPMA level D, nebo poznatky získané na jednotlivých školeních. Městský úřad také získal v podobě zpracované vize a strategie důležitý dokument, o který se může opřít, a ze kterého může vycházet při svém budoucím rozvoji.

ikona souboruVize a strategie úřadu

eu esf

Vytvořeno 14.11.2013 8:40:10 | přečteno 791x | Richard Mochal