Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Český ráj dětem

cesky raj detem 1

Český ráj dětem je oblíbená akce, která zahajuje turistickou sezónu v Českém ráji. Akce pro děti se spoustou zábavy jistě vyláká nejen děti, ale i jejich rodiče za hranice města, do krásné přírody Českého ráje. Termín akce pro rok 2019 je 27. dubna.

Tradiční akce na zahájení turistické sezóny v Českém ráji (poslední víkend v dubnu), pořádaná příspěvkovou organizací Turnovské památky a cestovní ruch, se koná vždy na konci dubna v některé atraktivní lokalitě Českého ráje nedaleko Turnova. 

Akce vychází z turistické hry „Za pověstmi Českého ráje“ a seznamuje své účastníky s příběhy tohoto kraje. Pro děti je připraveno soutěžní putování s postavami z českorajských pověstí a se spoustou všetečných otázek. Cestou děti mohou zhlédnout divadelní představení pověstí či plnit zajímavé úkoly a v cíli pak na ně čeká bohatý kulturní program a řada soutěží.

Bližší informace naleznete zde:

cesky raj detem 1 cesky raj detem 2 

cesky raj detem 3 cesky raj detem 4


Vytvořeno 12.3.2008 - aktualizováno 26.2.2019 11:22:43 | přečteno 3910x | Alena Mojžíšová
load