Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podpora kultury z rozpočtu města

Město Turnov podporuje ze svého rozpočtu v rámci dotačních programů mj. i oblast kultury.  

Pro účely podpory kulturních aktivit zřídilo město účelový kulturní fond, ze kterého jsou podporovány kulturní akce pořádané na území města, činnost kulturních spolků působících ve městě a vydávání hudebních nosičů, publikací a jiná ediční činnost. Bližší informace k dotačnímu programu, Dotační statut a Pravidla pro poskytování dotací na kulturu z kulturního fondu města Turnov, na jejichž základě jsou dotace příjemcům poskytovány, jsou v sekci Dotace města.

Vytvořeno 16.3.2017 8:37:24 | přečteno 906x | Richard Mochal
load