Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V pátek a v sobotu omezte pobyt v lesích v okolí Turnova

les

Myslivecké sdružení Valdštejn, z.s. a Radeč, z.s. upozorňuje na plánovanou naháňku v katastrálním území Mašov, Kacanovy, Hrubá Skála, Karlovice a Krčkovice, která se bude konat 5. a 6. listopadu 2021.

Odlov proběhne v rámci snahy o snížení stavů černé zvěře, a to v pátek 5. listopadu  2021 a v sobotu 6. 11. 2021, vždy od 8 hodin.

Z důvodu zajištění bezpečnosti sdružení žádá občany a návštěvníky, aby se po dobu naháňky nezdržovali v prostorech lesa.

Naháňka 5  6 11


Vytvořeno 2.11.2021 22:30:30 | přečteno 816x | marcela.jandova
load