Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov uspěl ve třídění elektrozařízení

ASEKOL a s

Turnov uspěl v soutěži kolektivního systému ASEKOL, a.s. ve sběru drobného elektra, která se koná v rámci soutěže Zlatá popelnice. V kategorii nad 10 000 obyvatel město získalo prvenství.

Soutěž Zlatá popelnice je určena obcím v Libereckém kraji, které soutěží v množství vytříděného odpadu. Jejím cílem je motivovat obce ke zvýšení množství vytříděných odpadků z domácností. Vyhlašovatelem soutěže je Liberecký kraj a Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s. Letos se konal již 16. ročník.

V rámci slavnostního vyhlášení výsledků své ceny již tradičně udělují také kolektivní systémy ASEKOL, a.s. a ELEKTROWIN, a.s. Kolektivní systém ASEKOL, a.s. v soutěži ve sběru drobného elektra ocenil vítěze ve třech kategoriích - obce s 2 000  až 10 000 obyvateli, obec nad 10 000 obyvatel a Skokan roku. Město Turnov dosáhlo prvenství v kategorii měst nad 10 000 obyvatel.

Vytvořeno 21.9.2021 14:30:27 | přečteno 221x | marcela.jandova
load