Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pramen pod Valdštejnem nově není pitný

Voda z pramene

Odbor životního prostředí informuje občany, že ani jeden z pramenů pod Valdštejnem a Boží voda v současné době není pitný. 

Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem ze dne 2. listopadu 2021 nově nevyhovují  hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění.  Voda do odvolání není pitná. Protokol o zkoušce naleznete ikona souboruzde.

Výsledky rozboru pramene Boží voda  ze dne 2. listopadu 2021  nevyhovují  hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění.  Voda do odvolání není pitná. Protokol o zkoušce naleznete ikona souboruzde.


Vytvořeno 8.11.2021 11:37:11 | přečteno 239x | marcela.jandova
load