Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kácení lípy v ulici Žižkova

Kácení lípy, autor: město Turnov

Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, informuje občany, že v době do 8. 10. 2021 bude pokácena lípa velkolistá v Žižkově ulici, naproti hotelu Karel IV. Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení.

Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlým bílým tlením dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobeno agresivní dřevokaznou houbou lesklokorkou ploskou. Kácení je navrženo na základě provedené tahové zkoušky a protokolu č. 2021/66/3 ze dne 29.9.2021, který byl zpracován znaleckou kanceláří Arbonet, s.r.o.

Ing. Hana Malá, odbor životního prostředí

Vytvořeno 2.10.2021 17:20:49 | přečteno 480x | zdenka.strauchova
load