Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vítání občánků s knížkou i drobnými dárky

Vítání občánků_ listopad 2022

Druhá listopadová sobota patřila Vítání občánků, tato tradiční akce v Turnově propojuje celé generace.

Město Turnov, správní odbor matrika ve spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka Turnov, Centrem pro rodinu Náruč a Spolkem rodáků a přátel Turnova uspořádali v sobotu 12. listopadu dopoledne ve foyer KC Střelnice Vítání nových občánků města Turnova. 


Vítání občánků_ listopad 2022

V303


Milá a slavnostní atmosféra potěšila hlavně rodiny s dětmi, ale také pořadatele. Vedle dárků, pamětní medaile města Turnova a pamětních listů, dostaly děti také dárkové sety s knihou, v rámci projektu Bookstart S knížkou do života. Drobné dárečky a pozvání na aktivity Centra pro rodinu Náruč jsou milou samozřejmostí. 


DSC 3010


Pozornost od babiček ze Spolku rodáků a přátel Turnova je velmi krásnou ukázkou propojení generací těch nejstarších s těmi nejmladšími občany našeho města. Další vítání do života se uskuteční v sobotu 11. března 2023 opět ve foyer KC Střelnice. 


Eva Kordová,

Městská knihovna A. Marka


Vytvořeno 24.11.2022 7:51:38 | přečteno 182x | marcela.jandova
load