Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov hlásí uklizeno

Ukliďme Turnov 2022

Přes nepřízeň počasí se o první dubnové sobotě sešla četa k jarní akci Ukliďme Česko – Ukliďme Turnov. Všem příchozím děkujeme! Údolí Jizery je zase o něco čistší. 

V sobotu 2. dubna dopoledne se Turnov připojil k celorepublikové kampani Ukliďme Česko. Sraz k úklidové akci se odehrál na autobusovém nádraží. Vládlo velmi chladné počasí, o to větší poděkování tedy patří všem dobrovolníkům, kteří se do úklidu zapojili. Nejmladšímu členu týmu ještě nebylo 5 let!

Uklízelo se na autobusovém nádraží, pak směrem k Dolánkám (kolem náhonu, na louce ke cvičišti ZKO Turnov). Dobrovolníci posbírali zhruba 7 velkých pytlů odpadu. Nejvíc nepořádku se tradičně našlo právě kolem autobusového nádraží. 

Těšíme se na Vaši účast při dalších úklidech Ukliďme Česko – Ukliďme Turnov. Děkujeme všem, kteří s úklidem pomáhají. 

Zapojili jste se do úklidu Turnova také po vlastní ose? Svůj úklid můžete zaznamenat i nyní na www.uklidmecesko.cz, kde najdete také více informací ke kampani.


Ukliďme Česko 2022


Bc. Marcela Jandová, DiS.
Vytvořeno 4.4.2022 11:06:04 | přečteno 273x | marcela.jandova
load