Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Procházka historií Turnova se seniorům líbila

DSC 4919 Turnov, Mikulášský kostel 2018 Pavla

Odbor sociálních věcí na začátku listopadu uspořádal přednášku skvělé fotografky a cestovatelky Pavly Bičíkové. Poutavé vyprávění s promítáním fotografií bylo určeno turnovským seniorům. Společně se vydali za krásami a historií našeho města.

Pavla Bičíková realizovala přednášku o turnovské historii a známých i méně známých zákoutích města pro širokou veřejnost již v září 2022. Turnov známý neznámý jako součást Cestovatelského klubu byl jednou z vydařených akcí oslav výročí Turnova. Na začátku listopadu se poutavá prezentace dočkala reprízy určené speciálně seniorům a osobám se zdravotním postižením. Akci v Domě přírody Českého ráje v Dolánkách uspořádal odbor sociálních věcí.

Jak zaznělo v poděkování paní Zajíčkové ze Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR, z. s., ZO Turnov, pro členy svazu a ostatní účastníky to byla významná akce. „Paní Bičíková nám vyprávěla a promítala „Turnov známý neznámý". Za naše členy patří veliké díky za zprostředkování krásných procházek Turnovem a jeho historií. Děkujeme sociálnímu odboru a paní Bičíkové za krásně prožitý den." uzavřela paní Zajíčková.

Odbor sociálních věcí v podobných aktivitách dál pokračuje a už nyní srdečně zve všechny seniory na oblíbený Adventní koncert v Městském divadle Turnov, který se koná v úterý 13. prosince od 18 hodin. Nejen s vánočním repertoárem vystoupí smíšený pěvecký sbor Musica Fortuna.


Adventní koncert pro seniory 2022


Marcela Jandová, tisková mluvčí

odbor sociálních věcí

Zdroj: TvA

Vytvořeno 24.11.2022 8:33:29 | přečteno 182x | marcela.jandova
load