Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kulatý stůl na téma drogy na školách

Kulatý stůl_II_2022

Ve středu 4. května od 14 hodin se koná druhý z kulatých stolů, které v rámci aktivit Zdravého města pořádá město Turnov a odbor sociálních věcí v tomto roce. Tentokrát se probíraná témata dotknou drogové problematiky.


V roce 2022 město Turnov a odbor sociálních věcí pořádá 3 kulaté stoly k sociální problematice. První z nich řešil otázku bezdomovectví a lidí ohrožených ztrátou domova v regionu. Na středu 4. května 2022 od 14 hodin je v zasedací místnosti v 5. podlaží Nové radnice plánován druhý kulatý stůl s názvem „Jen to zkusím“. Hlavním tématem se stane problematika drog na našich školách.

Akce probíhá pod záštitou Daniely Weissové, předsedkyně Výboru sociálních věcí Zastupitelstva Libereckého kraje a zastupitelky města Turnov. Program odpoledního setkání naleznete níže.


ikona souboruKulatý stůl_II_2022, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 25.4.2022 10:39:50 | přečteno 175x | marcela.jandova
load