Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kampaň Vlajka pro republiku součástí oslav města

Česká státní vlajka

Se začátkem května jsou občanům Turnova, kteří chtějí v průběhu květnových oslav vyzdobit své domy, k dispozici české státní vlajky.

Kampaň Vlajka pro republiku, která se snaží vzbudit v obyvatelích města pocit hrdosti a vlastenectví, probíhá už v Turnově v průběhu května již tradičně. V rámci kampaně si mohou zájemci zdarma vyzvednout státní vlajku a symbol naší země vyvěsit na budovy a domy ve městě. 

Vlajku je možné vyzvednout na sekretariátu vedení města (budova radnice, kancelář č. 222) v úřední dny 8:00—12:00 a 13:00—17:00 hodin. Vytvořeno 3.5.2022 14:06:44 | přečteno 182x | marcela.jandova
load