Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Videospot o Globálním geoparku UNESCO Český ráj

CeskyRaj CZt HD 1

Ve středu 8. září 2021 se v Kulturním centru Střelnice v Turnově odehrála premiéra videospotu o Globálním geoparku UNESCO Český ráj. 

V prosinci 2021 bude reprezentovat Český ráj na 1. mezinárodním festivalu Globálních geoparků UNESCO v Jižní Koreji. Videospot pro Českou geologickou společnost vyrobil U.F.O. Pictures, s.r.o. Autorem námětu, scénáristou a režisérem je David Rauch.


Vytvořeno 10.9.2021 11:15:20 | přečteno 747x | Richard Mochal
load