Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov mnoha tváří - nový videospot města Turnova

Turnov mnoha tváří

Město Turnov se představuje nově natočeným videospotem, který zachycuje Turnov jako ideální místo nejen pro rodinnou dovolenou. Jako místo s množstvím historických památek, kultury, tradic a s krásným okolím. Jako místo, kde můžete aktivně trávit svůj volný čas i jen tak relaxovat a poznávat.

Videospot, který zachycuje všechna roční období, vytvořila firma Troy Horse Film s. r. o. z Prahy.

Věříme, že videospot bude nejen inspirovat k návštěvě našeho města, ale zaujme i jeho obyvatele.

Videospot byl realizován v rámci projektu „Nové návštěvnické centrum a modernizace Regionálního turistického centra v Turnově“ za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.


Vytvořeno 6.12.2021 16:56:01 | přečteno 692x | Richard Mochal
load