Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

RTM+ 19. 01. 2023 Stát dá letos na výjezdové centrum v Turnově 25 mil.

rtm20230119 Stát dá letos na výjezdové centrum v Turnově 25 mil

Dvaceti pěti miliony korun letos přispěje ministerstvo vnitra na projekt výjezdového centra pro hasiče, policii a záchranku v Turnově. V rozpočtovém výhledu pak počítá s dalšími desítkami milionů. Město Turnov, které na projektu pracuje společně s Libereckým krajem, odhaduje celkové náklady na téměř 300 milionů korun.

Vytvořeno 23.1.2023 7:07:18 | přečteno 679x | Richard Mochal
load