Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

RTM+ 14. 04. 2022 Turnovská MŠ Zelenka chce naplnit logopedickou třídu

rtm20220414 Turnovská MŠ Zelenka chce naplnit logopedickou třídu
Mateřská škola Zelenka v ulici Zborovská nabízí třídu zaměřenou na rozvoj komunikačních a vyjadřovacích schopností. Malý počet dětí ve třídě umožňuje velmi individuální a intenzivní logopedickou péči, kterou zajišťuje odborně vyškolená učitelka. Zároveň ve třídě probíhají všechny činnosti jako v běžných třídách, děti tak získávají poznatky a dovednosti důležité pro úspěšný vstup do ZŠ.
Vytvořeno 19.4.2022 8:29:54 | přečteno 485x | Richard Mochal
load