Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

RTM+ 05. 08. 2022 Oponě turnovského divadla se vrátila zašlá krása

rtm 20220805 Oponě turnovského divadla se vrátila zašlá krása

Turnov věří, že se opona městského divadla vrátí do svých původních prostor. Zhruba sedm a půl metrů široký historický kousek z konce 19. století je aktuálně k vidění v prostorách Oblastní galerie v Liberci, kde tvoří součást výstavy. Možné by to nebylo bez zásahu restaurátorů, kteří chátrající oponu zachránili.

Vytvořeno 15.8.2022 8:38:51 | přečteno 700x | Richard Mochal
load