Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

RTM+ 03. 01. 2023 Turnov zná výsledky participativního rozpočtu

rtm20230103 Turnov zná výsledky participativního rozpočtu

Obyvatelé Turnova odhlasovali, jaké projekty by město mělo finančně podpořit. V participativním rozpočtu roku 2022 zvítězily návrhy na herní prvky v Základní škole Turnov-Mašov a posezení u cyklostezky podél náhonu. Na projekty přihlášené do participativního rozpočtu radnice vyčlenila celkem 700 tisíc korun.

Vytvořeno 4.1.2023 10:25:31 | přečteno 487x | Richard Mochal
load