Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Modernizace učeben a konektivity tří základních škol v Turnově

20210621 Modernizace učeben a konektivity tří základních škol v Turnově

V letošním roce byl dokončen projekt "Modernizace učeben a konektivity tří základních škol v Turnově" (ZŠ Turnov 28. října, ZŠ Turnov Žižkova, ZŠ Turnov Skálova).

Celý projekt začal již v roce 2016, kdy odstartovaly přípravy záměru na modernizaci učeben a vytvoření dvou bezbariérových škol v Turnově. Než se podařilo získat dotaci, uplynuly tři roky. Dotace z Evropské unie činila 85%, 5% přispěla Česká republika ze Státního rozpočtu. Celkové náklady projektu činily přes 22 milionů Kč. Vytvořeno 21.6.2021 14:31:29 | přečteno 710x | zdenka.strauchova