Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zimní stadion má za sebou rušný podzim, turnovský hokej slavil 90 let

Zápas reprezentace U17, autor: Jan Beneš

Zázemí pro řadu hokejistů i diváků musel připravit Zimní stadion Ludvíka Koška v Turnově během podzimních dní. Akce na ledě střídala akci a bylo nutné vše zabezpečit a připravit. K výročí 90 let turnovského hokeje se totiž konalo několik prestižních zápasů.

Vše začalo v sobotu 23. 10., kdy se od 17:00 hodin hrála extraliga juniorů HC Bílí Tygři Liberec: HK Mountfield Hradec Králové. Bílí tygři se do Turnova vrátili po dvou letech a byli přivítání velkou diváckou kulisou.  Organizátorsky proběhl zápas na jedničku a zaplněný zimní stadion si atmosféru náležitě užíval. 

Extraligový zápas mezi Libercem a Hradcem Králové

Extraligový zápas mezi Libercem a Hradcem Králové

Ve čtvrtek 28. 10. se hrálo další kolo krajské ligy mužů, ve kterém vedoucí Turnov hostil liberecký Slavoj. 

Program k oslavám probíhal na ledě i mimo něj. Například 30. 10. se konal Dětský den s odpolednem plným zábavy. V 17 hodin pak odstartoval zápas A-teamu proti HC TS Varnsdorf. 

Velká bitva pak proběhla na ledě mezi hokejisty české sedmnáctky a ruskými protivníky. Reprezentačním utkáním ožil zimní stadion hned 2x, a to 3. listopadu a 5. listopadu. 

Zápas reprezentace U17

Zápas reprezentace U17

„Jsem rád, že Městská sportovní Turnov přispěla svým dílem k výročí 90 let hokeje v Turnově. Každá z akcí obnášela jisté povinnosti, bez kterých by se nedala organizovat. Nejvíce požadavků si na chod zimního stadionu vyžádalo týdenní soustředění české a ruské reprezentace do 17 let. Zde jsme oddílu pomohli zajistit pitný režim pro obě reprezentace, pomáhali jsme s každodenním odvozem věcí do prádelny, zajištěním rotopedů a spousty dalších drobností,“ popsal manažer areálu Maškovy zahrady Tomáš Špinka a dodal: „Děkujeme všem divákům a i touto formou přejeme místnímu oddílu hodně sil do dalších let.“

Mgr. Zdenka Štrauchová


Vytvořeno 15.11.2021 18:43:17 | přečteno 211x | zdenka.strauchova
load