Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vynikající úspěch turnovského šachisty na Mistrovství Čech

Vítěz kategorie H10

Ve třetím listopadovém týdnu se v Mostě odehrálo Mistrovství Čech v kategorii H8 a H10, turnovský šachista získal titul přeborníka Čech.

Ve dnech 17. – 21. listopadu 2021 se konalo v Mostě Mistrovství Čech v šachu v kategorii H8 a H10. Výborného výsledku dosáhl turnovský šachista Antonín Sochor (9 let), který po perfektním výkonu, který stabilně udržoval po celé čtyři dny, suverénně zvítězil. Získal titul přeborníka Čech v kategorii H10.

Blahopřejeme.

Most 2021 foto pořadatel vítězové 600

Most 2021 foto pořadatel partie 600


František Zikuda

Vytvořeno 25.11.2021 10:47:35 | přečteno 408x | marcela.jandova
load