Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce okresu Semily za rok 2021

OVOV

Jméno nejúspěšnějšího sportovce okresu Semily se dozvíte již 21. března 2022. Slavnostní vyhlášení se odehraje Kulturním centru Střelnice. Ještě o něco dříve, 16. března 2022 na stejném místě zjistíte, kdo je nejlepší sportovec Turnova.

Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily, agentura SPORT ACTION, s. r. o. a Město Turnov pokračují v tradici a také v letošním roce pořádají další ročník ankety „Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2021“.

Vyhlášení se koná v Kulturním centru Střelnice Turnov dne 21. března 2022.

V souvislosti s koronavirem a případnými omezeními může dojít k situaci, kdy anketa nebude moci být vyhlášena tradičním způsobem. Pro tento případ je připravena alternativa vyhlášení on-line. Nominace sportovců je k nahlédnutí na stránkách www.osts-semily.cz.

Veřejnost má možnost hlasovat na stránkách: www.nejuspesnejsisportovecroku.cz.


ikona souboruSportovec roku Semily, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 10.3.2022 9:56:46 | přečteno 446x | marcela.jandova
load