Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vestavba na zimním stadionu prošla kolaudačním řízením

Nová vestavba na zimním stadionu, autor: Z. Štrauchová

Minulý týden proběhlo na turnovském Zimním stadionu Ludvíka Koška kolaudační řízení na novou vestavbu. Práce na ní odstartovaly v polovině února letošního roku. Zhotovení nových prostor vyšlo na zhruba 2 miliony korun, dílo dodala firma B.C.M. Company, s.r.o. z Vrchlabí.

Nové prostory budou sloužit jako sklady, ale jelikož se zimní stadion potýká s nedostatkem šaten, budou místnosti aktuálně využívány právě pro převlékání. Šatny budou nejvíce využívat děti, které denně docházejí na ledovou plochu se školou a v rámci hokejových tréninků. Aby hokejisté nemuseli ovál obcházet, byl přímo před vestavbou vytvořen vstup na hrací plochu. 

Nová vestavba na zimním stadionu

Nová vestavba na zimním stadionu

Společně s vestavbou vzniklo v boční části nové schodiště, které vede na tribunu. Součástí prací bylo i osazení požárních únikových dveří. 

Nové prostory vestavby jsou první etapou úprav na zimním stadionu. V plánu je totiž ještě přístavba, která vytvoří z boku haly jakýsi prstenec. Právě v něm budou plnohodnotné šatny se sociálním zázemím a sprchami. Rychlost realizace bude záviset na získání financí od Národní sportovní agentury.

Nová vestavba na zimním stadionu

Mgr. Zdenka Štrauchová

Vytvořeno 24.10.2021 20:15:24 | přečteno 484x | zdenka.strauchova
load