Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovští lyžaři připravili pro děti zimní tábor

Lyžovačka ve Struhách, autor: L. Náhlovský

Zimní příměstský tábor pod záštitou Klubu lyžařů Turnov se uskuteční v době jarních prázdnin od 14. 2 do 18. 2. 2022. Místem konání bude turnovský Ski areál Struhy a kromě lyžování se mohou děti těšit na bruslení, plavání nebo zábavu v tělocvičně.

Počet dětí ve skupině je maximálně 21, zimní tábor je pro děti od šesti do dvanácti let. Veškeré informace včetně závazné přihlášky rodiče najdou na webových stránkách níže. S přihlášením neváhejte, protože kapacita je omezená.

https://www.klturnov.cz/planovane-akce/62-zimni-primestsky-tabor-klubu-lyzaru-turnov

Plakát

Mgr. Zdenka Štrauchová

Vytvořeno 2.12.2021 20:03:24 | přečteno 236x | zdenka.strauchova
load