Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovský klub lyžařů zve na přespolní běh

Přespolní běh, autor: Klub lyžařů Turnov

Klub lyžařů Turnov zve v neděli 10. října na 35. ročník přespolního běhu ve Ski areálu Struhy. Na tradiční závod je možné se letos poprvé přihlásit online. 

Přijďte se proběhnout a užít si tratě, které kombinují běh na různých terénech (šotolina, tráva, asfalt), a poznejte krásy Českého ráje. Akce je pro všechny věkové kategorie, a proto je ideálním sportovním zážitkem pro rodiny s dětmi.  Závod startuje v obci Bělá u Ski areálu Struhy. Start je postupný dle kategorií od 9:45 hod., hlavní závod pro dospělé se pak běží v 11.00 hodin. Časy startu jednotlivých kategorií jsou orientační a budou koordinovány dle množství přihlášených. Letos je možné se prvně přihlásit do závodu online. Níže najdete odkazy na detailní propozice i přihlášení. 

https://www.klturnov.cz/…nov

https://forms.gle/…xm9

Na všechny účastníky se těší Klub lyžařů Turnov!   

Mgr. Zdenka  Štrauchová

Vytvořeno 24.9.2021 9:34:57 | přečteno 445x | zdenka.strauchova
load