Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Cena pro Nejlepšího sportovce Turnov 2021 našla svou majitelku

Nejlepší sportovec roku 2021, autor: Bc. Marcela Jandová, DiS.

Turnov se jméno vítězky ankety Nejlepší sportovec roku 2021 dozvěděl během slavnostního večera, který se po odmlce opět mohl konat v Kulturním centru Střelnice. Akce letos slaví kulaté třicáté výročí.

V loňském roce byla situace pro sportovce přeci jen lepší než v roce předchozím. Slavnostní vyhlášení ankety se tak stalo důstojnou tečkou za skvělými sportovními výkony roku 2021. 

Hned v úvodu došlo ke dvěma zápisům do Zlaté knihy turnovského sportu. Paní Vladimíra Ševrová, házenkářka, trenérka mládeže a také členka výboru oddílu si pro ocenění přišla přímo z tréninku. Pan Jiří Táborský byl oceněn za dlouholetý přínos turnovskému hokeji.


Nejlepší sportovec roku 2021

Nejlepší sportovec roku 2021


V mládežnických kategoriích nastoupili všichni nominovaní, ze sportovních nadějí do 14 let to bylo více než 25 mladých sportovkyň a sportovců. V kategoriích do 18 let a v dospělých už se rozdávaly pomyslné medaile. Nejlepší sportovní nadějí do 18 let se stala Michaela Novotná z oddílu ROB TJ Turnov. Mezi kolektivy získala nejvíce hlasů štafeta žen oddílu orientačního běhu TJ Turnov. Nejlepší trenérkou byla vyhlášena Kateřina Čermáková z AC Turnov, která už se může pyšnit také poctou od Českého olympijského výboru v podobě ocenění Trenérský objev roku.


Nejlepší sportovec roku 2021

Nejlepší sportovec roku 2021


Památný den sokolstva v Turnově se umístil na prvním místě mezi sportovními akcemi roku 2021 před 250 Český ráj a akcí Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji. V kategorii nejsledovanější pak u poroty jednoznačně nejvíc bodovala Eliška Martínková, která absolvovala úžasnou sezónu. Pod vedením Kateřiny Čermákové získala medaile na ME a MS juniorek, k mistrovským titulům začala sbírat medaile také v seniorské kategorii. Nyní si tedy v zastoupení odnesla také titul Nejlepší sportovec Turnova za rok 2021. 


Nejlepší sportovec roku 2021

Nejlepší sportovec roku 2021


Slavnostní večerem provázela osvědčená dvojice Jindřich Bada a Jindřich Kořínek, v průběhu akce se kromě předávání ocenění dostalo také na předání výtěžku ze sportovní akce Pohybem Ukrajině. O přátelství, dobré partě i krásných prožitcích ve sportu pak mluvil starosta města Tomáš Hocke v závěrečném slovu ke sportovcům. A to i v souvislosti se současnou situací na Ukrajině, kdy sportovce z turnovských spolků požádal o toleranci a přijetí příchozích do svých řad, jak už to ostatně některé spolky dělají.


Nejlepší sportovec roku 2021

Nejlepší sportovec roku 2021

Nejlepší sportovec roku 2021


ikona souboruNejlepší sportovec Turnova 2021

1. kategorie JEDNOTLIVCI

1. Eliška Martínková - AC Turnov

2. Jakub Oma - TJ Turnov, ROB

3. Jana Pekařová - TJ Turnov oddíl OB,  AC Turnov


2. kategorie B - KOLEKTIV JUNIOŘI A DOSPĚLÍ

1. štafeta žen - TJ Turnov, oddíl orientačního běhu

2. družstvo mužů "A" - ŠK Zikuda Turnov

3. družstvo juniorek - TJ Turnov, oddíl volejbalu


3. kategorie B - SPORTOVNÍ NADĚJE do 18 let

1. Michaela Novotná - TJ Turnov, oddíl ROB, oddíl OB

2. Lea Martanová - TJ Turnov, oddíl orientačního běhu

3. Jakub Šafář - AC Turnov


4. kategorie TRENÉR

1. Kateřina Čermáková - AC Turnov

2. Pavel Starý - TJ Turnov, oddíl volejbalu

3. Filip Stárek - oddíl orientačního běhu


5. kategorie SPORTOVNÍ AKCE ROKU

1. Památný den sokolstva v Turnově - TJ Sokol Turnov

2. 250 ČESKÝ RÁJ - Outdoor sport Český ráj, z. s.

3. Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - TJ Turnov, oddíl OB


Bc. Marcela Jandová, DiS.


Vytvořeno 18.3.2022 14:46:09 | přečteno 941x | marcela.jandova
load