Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Běžíme pro zdraví a za Nelu

Běžíme pro zdraví

AC Turnov pořádá Nezávodní běh pro veřejnost, a to v neděli 14. listopadu 2021 od 10:00 hodin na Městském stadionu Ludvíka Daňka. Trasa vede od stadionu k Zrcadlové koze. 

Přijďte podpořit dobrou věc pohybem! Trať je vhodná pro všechny bez omezení. Uděláte něco pro sebe a vyjádříte podporu Nele, která právě teď běhat nemůže.


Běžím za Nelu 600

Vytvořeno 10.11.2021 12:32:22 | přečteno 481x | marcela.jandova
load