Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Bazén na Výšince nabídne plavání veřejnosti. I ve svátek!

Městský plavecký bazén Výšinka

Plavecký bazén na Výšince slouží především jako výukový bazén pro školy a školky na Turnovsku. Přesto se vždy najdou hodiny pro plavání veřejnosti. Tento týden se dokonce hodiny pro veřejnost rozšiřují, a to díky svátku a podzimním prázdninám ve školách. 

Plavecký bazén bude otevřený 27. 10., 28. 10., 29. 10. pro veřejnost od 14:00 hodin do 20:00 hodin

Bazén prošel v posledním roce dvěma investičními akcemi. První se týkala výměny filtračních náplní, druhá pak zmodernizovala topení, ohřev vody a vzduchotechniku. 

Více informací o bazénu najdete na http://maskova-zahrada.cz/home/bazen-vysinka/

Plavecký bazén na Výšince

Mgr. Zdenka Štrauchová

Vytvořeno 25.10.2021 20:20:50 | přečteno 394x | zdenka.strauchova
load