Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žáci ze Žižkovky představili na Kulturnovu 2021 svou knížku

Kniha ZŠ Žižkova KULTURNOV

Žáci ze Základní školy Žižkova v Turnově, současní i bývalí, se v sobotu 9. října 2021 na Střelnici pochlubili svou knížkou literárních a výtvarných prací Naslouchej a vyprávěj aneb pohádky a pověsti Českého ráje. Kniha vyšla už v roce 2020, ale z důvodu pandemie zatím nebyla pokřtěna. 

Moderovali žáci loňské IX. A - Barbora Broučková, Veronika Klementová, Barbora Šimůnková a Filip Sebastian Kudrnovský. Ochutnávku z budoucí knihy Děti Turnovu, na které se budou podílet žáci všech turnovských škol, recitovaly děti ze současné VI. A - Zuzana Hejduková, Anežka Poláková, Vojtěch Kubánek, Václav Táborský a Tadeáš Válek. 

Kniha ZŠ Žižkova

K milému podvečeru přispěli i hosté - Eva Kordová, Ing. Lenka Krupařová a Mgr. Karel Bárta, kteří se o vydání knížky zasloužili. Podívat se přišla také ilustrátorka přebalu knihy Monika Duffková, též bývalá žákyně ze Žižkovky. 

Všem vystupujícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy, publiku děkujeme za vřelé přijetí.


Mgr. Jana Kepková

ZŠ Žižkova

Vytvořeno 11.10.2021 15:34:48 | přečteno 277x | marcela.jandova
load