Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úspěšní recitátoři ze Žižkovky

Vítězové okresního kola recitace ze Žižkovky

Tři recitátoři ze Základní školy Turnov, Žižkova, postupují do krajského kola Dětské recitace.

Také letos se žákům ze Žižkovky zadařilo v okresním kole Dětské recitace, tři z nich postupují do krajského kola. Náš okres budou v Liberci reprezentovat Antonie Fojtíková a Anna Drahoňovská ze III. A a Jan Drahoňovský ze IV. C. Okresní kolo proběhlo distančně. Účastníci zasílali nesestříhanou nahrávku svých vystoupení. 


Vítězové okresního kola recitace ze Žižkovky


Všem našim recitátorům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a vítězům držíme palce do krajského kola.


Mgr. Jana Kepková,

ZŠ Žižkova


Vytvořeno 17.3.2023 9:21:01 | přečteno 130x | marcela.jandova
load