Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Také pedagogové se vzdělávají

3D tisk

ZŠ Žižkova hostila workshop 3D tisku, který se odehrál v rámci projektu MAP Turnovsko II.

V rámci projektu MAP Turnovsko II. se hned na začátku školního roku učitelé turnovských škol seznamovali s tím, jak využít 3D tiskárnu ve výuce. Workshop, který proběhl na Základní škole Turnov, Žižkova ulice, vedl Tomáš Trojan. Pedagogové byli seznámeni s typy 3D tiskáren, programováním a ukázkou 3D tisku. 

Realizační tým MAP Turnovsko II.

Vytvořeno 21.9.2021 21:03:26 | přečteno 220x | marcela.jandova
load