Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nenechte si ujít EDUCA WEEK

1000 1000 banner web

Letošní již 16. ročník veletrhu EDUCA WEEK se bude konat ve dnech 10.–16. října. Veletrh představí návštěvníkům možnosti, novinky a inovace v oblasti vzdělávání a trhu práce. Největší veletrh vzdělávacích zařízení a firem severních Čech je rozdělen podle věku a obsahu do několika kategorií – EDUCA EXPO, EDUCA EVENT, EDUCA KIDS, EDUCA ONLINE a EDUCA VISIT.

Nabídka škol a firem na jednom místě

Vzdělání a pracovní příležitosti – to je EDUCA EXPO, která je již tradiční součástí programu. EDUCA EXPO bude probíhat ve dnech 13.–15. října 2022, během nichž bude prezentovat vybrané školy a firmy severních Čech. EDUCA EXPO ŠKOLY představí více jak 60 škol a studijních programů, a to nejen z našeho kraje. Program bude doprovázen několika workshopy, soutěžemi nebo např. kariérním poradenstvím. EDUCA EXPO FIRMY představí ty nejzajímavější firmy Libereckého kraje a nabídku volných pracovních míst. Zájemci si budou moci nechat poradit ohledně výběru zaměstnání. Pro všechny návštěvníky veletrhu je vstup na EDUCA EXPO zdarma.

Vítání jsou malí, velcí, odborníci i laici

Prioritou veletrhu je oslovit všechny věkové kategorie, proto ani letos nebude chybět kategorie pro předškoláky EDUCA KIDS, jejíž snahou je hravou a zábavnou formou vzbudit zájem o vzdělávání u dětí předškolního věku. O zábavný vzdělávací program pro děti i celé rodiny se postará několik významných organizací, např. iQLANDIA, Krajská vědecká knihovna v Liberci nebo Zoo Liberec nebo Technická Univerzita v Liberci. 

Očekávanou letošní novinkou je kategorie EDUCA EVENT, jejíž snahou bude spojit odbornou a širokou veřejnost. V průběhu celého týdne budou pro návštěvníky různých věkových kategorií a sociálních skupin konány konference, přednášky i workshopy. Výuce, vedení školy a Školnímu vzdělávacímu programu se bude věnovat konference DIGITÁLNÍ rEVOLUCE pořádaná 10. října od 8:00 do 17:00 v Home Credit Areně a ZŠ Lesní. Všichni, kteří se zajímají o seberozvoj se mohou účastnit EDUCONFERENCE na téma „Za horizonty komfortu”, během které různí řečníci poradí jak na profesní i osobní úspěch. EDUConference začíná 13. října ve 12:00 v Home Credit Areně. Na Technické univerzitě v Liberci bude pořádána 11. října v 19:00 přednáška pana Ladislava Špačka „Etiketa ve zkratce” věnující se společenské etiketě. 

Celý program naleznete na webových stránkách www.educaliberec.cz.


oficialni post FB

Vytvořeno 23.9.2022 9:20:32 | přečteno 345x | marcela.jandova
load