Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hlava v pohodě na semináři VCT

Hlava v pohodě

Duševní zdraví dospívajících je hlavním tématem nového projektu Vzdělávacího centra Turnov, o. p. s., který nese název Hlava v pohodě. V současné době více než aktuální téma můžete prozkoumat ve středu 12. října na semináři Duševní obtíže a duševní nemoci dospívajících. Otevřeno je pro pedagogy, studenty i rodiče.

Seminář Duševní obtíže a duševní nemoci dospívajících se koná ve středu 12. října 2022 od 15:00 do 18:00 hodin v budově OA, HŠ a SOŠ  Turnov ve Zborovské ulici. Zaměřen je na pedagogické pracovníky, kteří pracují s žáky ve věku 11—16 let, vítáni jsou ovšem také rodiče a vůbec všichni, kdo se o problematiku zajímají. Přihlášky a případné dotazy zasílejte do 6. října na adresu tomanova@vctu.cz. Podrobnější informace o semináři a projektu Hlava v pohodě naleznete na stránkách www.hlava-v-pohode.cz.


Hlava v pohodě seminář 2022


Vzdělávací centrum Turnov, o. p. s.

Vytvořeno 23.9.2022 9:53:38 | přečteno 443x | marcela.jandova
load