Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Den otevřených dveří na ZŠ Žižkova

DOD 2. stupeň ZŠ Žižkova

V úterý 9. listopadu 2021 zve ZŠ Žižkova všechny žáky budoucích šestých ročníků a jejich rodiče na prohlídku školy.


Den otevřených dveří je určený především pro žáky budoucích šestých ročníků a jejich rodiče, ale nejen pro ně. Začátek je v 15 hodin u hlavního vchodu školy, v 15:45 hodin se odehraje setkání s třídními učiteli. Škola případně nabízí možnost domluvy individuální schůzky na tel. 481 325 610. Akce je realizována s ohledem na aktuální hygienická nařízení.

Sv  Martin ZŠ Žižkova

Mgr. Jana Majerová
ZŠ Žižkova
Vytvořeno 8.11.2021 10:04:07 | přečteno 231x | marcela.jandova
load