Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změny v jízdních řádech veřejné dopravy

Mašov - autobusová zastávka

Změny v jízdních řádech veřejné linkové dopravy začnou v Libereckém kraji platit od 12. prosince 2021. Do 15. října 2021 je možné plánované změny připomínkovat. 

Společnost KORID s. r. o., která provozuje integrovaný dopravní systém IDOL, spolupracuje se všemi participujícími dopravci v Libereckém kraji. V současné době připravuje úpravy jízdních řádů veřejné linkové dopravy. Nové jízdní řády začnou platit 12. prosince 2021. 

Návrhy jízdních řádů a popis změn jsou uvedeny na stránkách systému IDOL: https://www.iidol.cz/navrhovane-jizdni-rady.html.

K nejvýznamnějším změnám budou připravovány aktuality na webu www.iidol.cz.

Připomínky k připravovaným změnám je možné zasílat do 15. října 2021 na adresu info@korid.cz.
Vytvořeno 4.10.2021 16:50:22 | přečteno 342x | marcela.jandova
load