Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zapojte se do soutěže „Valdštejn dětskýma očima“

Soutěž Valdštejn dětskýma očima, autor: Turnovské památky a cestovní ruch, p. o.

Hrad Valdštejn vyhlašuje soutěž pro děti s názvem „Valdštejn dětskýma očima“. Úkolem a hlavním cílem soutěže je namalovat obrázek spojený s hradem Valdštejnem. 

Může to být obrázek stavby, osobnosti či předmětu, který je součástí vybavení hradu. Obrázek by měl být maximálně do velikosti A3. 

Do soutěže může zaslat každý autor pouze jeden obrázek. Fantazii při tvorbě obrázku se meze nekladou. Důležitý je nápad, kreativita a zajímavá technika. Z druhé strany obrázku je potřeba uvést jméno autora, věk a kontaktní e-mailovou adresu. 

Hotové obrázky můžete zasílat poštou nebo donést osobně na Regionální turistické informační centrum, Skálova 84, 511 01 Turnov. Obálku nazvěte „Dětská soutěž – Valdštejn“. Poslední termín odevzdání je 31. května 2021. Hraje se o volné vstupenky na dětskou prohlídku Valdštejna s platností do roku 2022. Oceněné obrázky budou navíc v létě vystaveny přímo na hradě, a také virtuálně na oficiálním facebookovém profilu Valdštejna. 

Erb Aehrenthalů, kresba: Jiří Lode

Soutěž Valdštejn dětskýma očima

Hrad Valdštejn nakreslila: akademická malířka Barbora Kyšková.

Soutěž Valdštejn dětskýma očima

Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace
Vytvořeno 19.3.2021 16:03:35 | přečteno 531x | zdenka.strauchova
load