Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nejhezčí kapesní kalendářík je z Turnova!

Nej kalendářík

Kapesní kalendářík Turnov, který vydala příspěvková organizace Turnovské památky a cestovní ruch pro rok 2021, získal první místo v celostátní soutěži! Toto ocenění jsme již získali v roce 2015, 2016, 2018 a 2020. Tentokrát boduje fotografie s motivem města Turnova.

Čtyřiadvacátý ročník soutěže "O nejhezčí turistickou pohlednici České republiky" se konal 14. 1. 2021 v Muzeu rekordů a kuriozit v Pelhřimově. Součástí této soutěže byla po osmé také volba nejhezčího kapesního kalendáříku na rok 2021. Do finále soutěže postoupilo 60 kalendáříků, ze kterých 6 odborných účastníků soutěže zvolilo jako nejhezčí právě ten z Turnova s fotografií od Luďka Antoše.

Jako čtvrtý nejhezčí se pak umístil kalendářík hradu Valdštejn s fotografií od Mgr. Radima Štíchy.

 Nej kalendářík, obrázek se otevře v novém okně

Anna Chaloupecká, Turnovské památky a cestovní ruch, p. o.


Vytvořeno 18.1.2021 10:57:40 | přečteno 383x | Ing. Klára Preislerová
load