Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V pátek 15. července 2022 od 11:00 hodin bude budova historické radnice uzavřena

Radnice, autor: K. Preislerová

Z důvodu výměny vstupního portálu do budovy historické radnice v ulici Antonína Dvořáka č. p. 335 bude v pátek 15. července 2022 od 11:00 hod. tato budova Městského úřadu Turnov uzavřena.

V pátek 15. července 2022 bude budova Městského úřadu Turnov – historická radnice v ulici Antonína Dvořáka přístupná pouze do 11:00 hodin. Poté bude budova uzavřena a bude probíhat výměna vstupního portálu do této historické budovy.

V důsledku omezení provozu v budově budou zkráceny úřední hodiny podatelny pouze do 10:45 hod.

Omezení se dále dotkne činnosti sekretariátu vedení města a rovněž všech odborů sídlících v této budově, tedy kanceláře tajemníka, odboru vnitřních věcí, odboru správy majetku, finančního odboru, stavebního úřadu odboru rozvoje města a odboru životního prostředí.

Provoz v budově Nové radnice ve Skálově ulici nebude nijak omezen.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Eva Honzáková, tajemnice

Vytvořeno 8.7.2022 9:58:28 | přečteno 241x | Richard Mochal
load