Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prostory v pasáži u radnice k pronájmu

Pasáž radnice průchod

Městský úřad Turnov nabízí nové prostory pro řemeslnou nebo rukodělnou výrobu a prodej vlastních výrobků v pasáži vedle radnice. Předpokládaný termín pronájmu je od ledna 2023.

Zcela nové prostory čekají na své nájemce v nové pasáži vedle turnovské radnice. Vznikají dvě dílny, dílna s obchodem a obchod s galerií v prvním nadzemním podlaží. Galerie bude umístěna ve druhém nadzemním podlaží a propojena s jedním z obchodů. Pronájem všech prostor bude možný od ledna příštího roku.

V pasáži by měla vzniknout tzv. Zlatnická pasáž, město Turnov preferuje společný záměr více řemeslníků, s tím také různorodost řemesel. Zároveň je možný další podnájem, tedy střídání různých řemeslníků v dílnách. Vyhlášená cena pronájmu se odvíjí od umístění konkrétní dílny nebo obchodu.


Pasáž radnice průchod


Podrobný popis jednotlivých prostor a podmínky pronájmu naleznete ikona souboruzde. Nabídky podávejte v uzavřené obálce označené „pronájem NP – Zlatnická pasáž“ nejdéle do 31. srpna 2022 do 12 hodin na podatelnu Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335.


D 1 1 004 1 NP   vstup

Bc. Marcela Jandová, DiS.
Vytvořeno 11.8.2022 10:06:27 | přečteno 766x | marcela.jandova
load