Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na městský úřad také v sobotu

Nová radnice

Městský úřad Turnov od září zavádí novinku pro veřejnost. Na správní a dopravní odbor se nyní můžete objednat také na sobotní úřední den. Objednávkový systém je spuštěn.

Od soboty 3. září 2022 Městský úřad Turnov zavádí vždy jednu pracovní sobotu v měsíci. Úřední hodiny budou od 8:00 do 12:00, a to zatím pouze pro objednané.

Sobotní úřední den můžete využít na odboru správním – občanské průkazy, cestovní doklady a na odboru dopravním – registr vozidel, registr řidičů. Dostupné termíny je možné rezervovat na stránkách města. Po rozkliknutí „Rezervace termínů“ na titulní straně zvolíte z výběru sobotní provoz přímo v rozbalovací liště (v případě agendy registru vozidel a řidičů) nebo v kalendáři vyberete dostupné sobotní datum (v případě agendy OP a cestovních pasů). Nadále samozřejmě můžete rezervovat termín také v ostatní úřední dny.


Web rezervace termínů

Vytvořeno 9.8.2022 9:48:54 | přečteno 681x | marcela.jandova
load