Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městské byty na Výšince v novém

Byty Granátová ulice_Výšinka

Rekonstrukcí prošly dva byty ve vlastnictví města v domě č. p. 1897, vylepšení se dočkaly také chodby bytového domu, nově zde svítí úsporná LED svítidla.

Na podzim minulého roku proběhla celková rekonstrukce 2 bytů (2KK a KK) v bytovém domě čp. 1897 v Granátové ulici na Výšince. Kromě kompletní renovace bytových jader a instalace koupelen i nové elektroinstalace, byly položeny podlahy a provedena výmalba. Oba byty mají novou kuchyňskou linku. Stavbu realizovala firma Michal Zonyga, Bozkov v termínu 17. října až 30 listopadu 2022 za celkovou cenu díla 1 219 tis. Kč vč. DPH.


Byty Granátová ulice_Výšinka

Byty Granátová ulice_Výšinka

Původní stav bytů

Byty Granátová ulice_Výšinka

Byty Granátová ulice_Výšinka

Rekonstrukce bytových jader

Byty Granátová ulice_Výšinka

Byty Granátová ulice_Výšinka

Byty Granátová ulice_Výšinka

Byty Granátová ulice_Výšinka

Byty po celkové rekonstrukci


V lednu 2023 pak došlo také k výměně starých nevyhovujících svítidel na chodbách bytového domu v Granátové ulici č. p. 1897 za nová LED svítidla. Celková cena renovace osvětlení chodeb 394 446 Kč. Došlo k nebývalému zlepšení intenzity osvětlení a dosažení výrazných úspor, a to minimálně 60 %. Novým svítidlům běží 36 měsíční záruka.

Úspora spotřeby je dosažena také díky čidlům, která dovolují osvětlení pouze v sekci, kde se daný nájemník nachází nikoliv celé chodby. Výměnu provedla firma Elektro Hradecký, s. r. o., která vyhrála výběrové řízení. Chodby bytového domu ještě čeká kompletní vymalování.


Marcela Jandová,

tisková mluvčí


Vytvořeno 24.1.2023 10:53:58 | přečteno 549x | marcela.jandova
load