Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Turnov získalo dotaci na vybavení nové knihovny

Náhled řezu_nová knihovna 1pp

Po přidělení finančních prostředků z IROP na výstavbu nové knihovny, město nově získalo také dotaci na vybavení novostavby.

V listopadu loňského roku byla městu Turnov přidělena dotace z Integrovaného regionálního operačního programu na projekt „Nová knihovna v ul. Skálova, Turnov“. Dotace ve výši 68 mil. Kč pokrývá značnou část nákladů spojených s výstavbou nové budovy knihovny ve Skálově ulici.

Nyní byla potvrzena také dotace na projekt „Vybavení do nové knihovny v ul. Skálova, Turnov“ s registračním číslem CZ.06.04.04/00/22_001/0000007. Žádost o dotaci byla podána v srpnu 2022 do Integrovaného regionálního operačního programu, specifický cíl 4.4.

Vybavení_nová knihovna


Předmětem projektu je vybavení budovy nové knihovny. Aktivita zahrnuje vybavení pro uživatele i personál v rámci celé budovy. Jedná se o nábytek, IT techniku a grafický - informační systém. Realizace projektu úzce navazuje na projekt „Nová knihovna v ul. Skálova, Turnov". Termín dokončení se předpokládá v roce 2025.

Výše dotace na vybavení novostavby je 4 254 370,38 Kč, celkové předpokládané náklady na zařízení budoucí budovy knihovny činí přes 5,5 mil. Kč. 


Marcela Jandová,
tisková mluvčí


EU MMR Barevné  RGB
Vytvořeno 23.1.2023 12:47:15 | přečteno 286x | marcela.jandova
load