Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Lednová návštěva Valdštejna

Hradecké komorní tucteto

Hrad Valdštejn zve na závěrečnou část vánočního programu. 

V sobotu 7. ledna od 14 hodin proběhne Tříkrálový koncert Hradeckého komorního tucteta, který je tradičním vrcholem Vánoc na Valdštejně. Návštěvníci se mohou těšit na vánoční koledy v podání smíšeného pěveckého sboru z Hradce Králové, jehož pozitivní energie a vánočně laděný repertoár zpříjemní první sobotu nového roku. 


Hradecké komorní tucteto


Kulisou vystoupení bude vyzdobený hradní areál, který si od 10. prosince do 1. ledna prohlédlo téměř 1 800 lidí. Ti, kteří nestihli do konce roku na hrad zavítat, si to mohou vynahradit v neděli 8. ledna, kdy bude (v čase od 12:30 do 15:30) možné si samostatně prohlédnout exteriéry hradu, včetně vyzdobené kaple sv. Jana Nepomuckého a čajového salonku v přízemí klasicistního domu s expozicí Aehrenthalské Vánoce. 


Valdštejn


Při dobrém počasí se návštěvníkům naskytnou krásné výhledy na okolní krajinu, včetně hřebenů Krkonoš. Udělejte si příjemnou lednovou procházku a spojte návštěvu Valdštejna i s výletem do pohádkového Hruboskalského skalního města.


Mgr. Radim Štícha, 

Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace
Vytvořeno 4.1.2023 8:22:19 | přečteno 295x | marcela.jandova
load