Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vědomostní soutěž „Poznej turistický region Český ráj“ má své výherce

Vědomostní soutěž

Od 15. dubna do 15. června 2022 probíhala v rámci Regionálního turistického informačního centra Turnov vědomostní soutěž „Poznej turistický region Český ráj“, ve které si žáci 2. stupně základních škol mohli ověřit svou znalost Českého ráje. 

Soutěžní pracovní list odevzdalo 67 dětí. Zúčastnili se jí především žáci z turnovských základních škol Skálova a Žižkova, ale také ze školy v Libštátě i několik jednotlivců. Na všech dvacet pět otázek správně odpovědělo 18 dětí, ze kterých bylo vylosováno pět výherců, kteří obdrží hlavní ceny, jako je poukázka na splutí Jizery na raftu od společnosti Sundisk, s. r. o., či dárkové poukazy do lanového centra Ostružno od společnosti Topsport centrum. Drobnými cenami budou odměněny i zbylé děti, které odpověděly správně.

Všem zúčastněným a sponzorům děkujeme. 


Turnovské památky a cestovní ruch, p. o.


Vědomostní soutěž
Vytvořeno 23.6.2022 9:54:30 | přečteno 200x | marcela.jandova
load