Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov mnoha tváří - nový videospot města Turnova

Turnov

Město Turnov se představuje nově natočeným videospotem, který zachycuje Turnov jako ideální místo nejen pro rodinnou dovolenou. Jako místo s množstvím historických památek, kultury, tradic a s krásným okolím. Jako místo, kde můžete aktivně trávit svůj volný čas i jen tak relaxovat a poznávat. Videospot, který zachycuje všechna roční období, vytvořila firma Troy Horse Film s. r. o. z Prahy. 

Videospot bude součástí prezentace města a jeho okolí v novém návštěvnickém centru, ke zhlédnutí je na webových stránkách města Turnova a turnovského informačního centra. Věříme, že bude nejen inspirovat k návštěvě našeho města, ale zaujme i jeho obyvatele. Byl realizován v rámci projektu „Nové návštěvnické centrum a modernizace Regionálního turistického centra v Turnově“ za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Turnov 600


Turnovské památky a cestovní ruch, p. o.

Videospot můžete zhlédnout zde:

www.turnov.cz/cs/aktuality/videoreportaze/turnov-mnoha-tvari-novy-videospot-mesta-turnova.html

www.infocentrum-turnov.cz/cs/fotogalerie/videa-1.html


BANNER 1×2,5 (bez věty) NOVÉ 600

Vytvořeno 1.12.2021 16:25:30 | přečteno 306x | marcela.jandova
load